Obsah -


+420 603 834 162
info@bytovajadra.com

STAVEBNÍ A OBCHODNÍ FIRMA KRISTÝNKA > rekonstrukce bytů a bytových jader

Aktuality

1. 2. 2015 Nové jarní termíny na rekonstrukce bytu a bytového jádra
Nabízíme nové termíny na jaro 2015, kontaktujte nás pro bližší informace!
10. 1. 2015 Přijímáme nové termíny na rekonstrukce!
Nové termíny na rekonstrukce bytového jádra, koupelen i celých bytů. Kontaktujte nás pro...
12. 7. 2013 Reference našich prací
Podívejte se na naše reference z poslední doby REFERENCE . Pokud Vás naše práce zaujala,...
Archiv aktualit


Kdy rekonstruovat byt a bytové jádro?

Životnost (klasického umakartového) jádra

Každému bytovému jádru jednou skončí jeho životnost a je třeba ho zrekonstruovat a to buď částečně nebo kompletně. Životnost samotného bytového jádra je zhruba 30 let. Původní bytové jádro může být stále funkční, ale z hlediska estetiky a dnes dodávanými materiály a vybavením, značně zastaralé. Podívejte se na naše reference.

Částečná nebo kompletní rekonstrukce bytového jádra?

Přikláníme se ke kompletní rekonstrukci. Vždy je nejvhodnější rekonstruovat celé bytové jádro najednou. Dosáhnete tak lepší estetické stránky věci a ve výsledku to z dlouhodobého hlediska nebude finančně náročnější než částečná rekonstrukce bytového jádra. Podívejte se na náš ceník.

Havarijní stav bytového jádra

Jedná se o značný problém, kdy se především ve starších panelových domech začnou ozývat sousedi, kterým prosakuje koupelna o patro výše do jejich bytu. Většinou se jedná o již špatnou hydroizolaci či odpad.

Zdravotní stav

Stará bytová jádra mohou způsobovat díky mnoha plísním široké spektrum zdravotních problémů!

Původní bytové jádro ještě slouží

Je samozřejmě na Vás, zda je bytové jádro ještě použitelné či je nutná jeho rekonstrukce z estetického důvodu nebo díky nevhodnému uspořádání (malá vana, oddělené WC od koupelny apod.), jak je však psáno výše, samotné bytové jádro může být stále funkční, ale bude „pokulhávat“ jeho zpracování a vybavení.

Výměna rozvodů

Ve značném množství případů je nutné rekonstruovat i samotné rozvody, které jsou původní, ve většině případů hliníkové, dále pak zanesené potrubí, které zhoršuje kvalitu pitné vody.

Zimní versus letní období

V zimním období dává mnoho klientů přednost přípravě a vyhledání vhodné firmy k rekonstrukci bytového jádra nebo celého bytu.
Obsah -